سبد خرید 0

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی )
فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی )

کاربر گرامی باید موارد زیر را جهت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی )  مطالعه و به آن عمل نمایند.

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) به منزله پذیرفتن قوانین این سایت میباشد.

 هر کاربری که با کاربری خود وارد فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) میگردد ملزم به پذیرفتن شرایط و قوانین سایت میباشد.

*** لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) هر زمان بنا به تشخیص خود میتواند این قوانین را با توجه یه شرایط تغییر دهد.***

کاربران هنگام استفاده از فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران رفتار نموده و از درج هرگونه نظرات خلاف شئونات اسلامی پرهیز نمایند.

قوانین عمومی

فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده عمل میکند و همچنین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مالکیت معنوی

تمامی اطلاعات موجود در سایت شامل تصاویر، محتوی، لوگوها، بنرها، مطالب و خدمات مربوط به فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) بوده و هیچ شخص یا شرکتی حق کپی برداری از این اطلاعات بدون مجوز از این فروشگاه را ندارد.

سیاست نگهداشت اطلاعات و حریم شخصی کاربران

کاربر با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) اطلاعات شخصی خود نظیر شماره ملی، شماره تلفن و هرگونه اطلاعات شخصی مشابه را وارد میکند. از نظر فروشگاه اینترنتی مجموعه ما این اطلاعات محرمانه بوده و نزد فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی )  محفوظ خواهد بود. فروشگاه اینترنتی رهپویان (تونر طلایی ) خود را موظف میداند از این اطلاعات محافظت کرده و آنرا در اختیار غیر قرار ندهد.

کاربرانی که در فروشگاه اینترنتی این مجموعه ثبت نام میکنند موظف هستند از اطلاعات کاربری و پسوورد خود محافظت نماید و آنرا در اختیار دیگران قرار ندهند. همچنین سیاست های استفاده از کلمات عبور سخت و محافظت از کلمه عبور نیز بر عهده کاربر نهایی میباشد. چنانچه کاربر در هرکدام از موارد سهل انگاری کند عواقب ناشی از آن بر عهده شخص کاربر است.

نکته :

بررسی و مطابقت اقلام سفارش داده شده با فاکتور از جمله تعداد ، نوع کالا ، قیمت ، سلامت فیزیکی کالا و بسته بندی ، همزمان با تحویل کالا بر عهده مشتری می باشد و در صورت مغایرت از تحویل آن خود داری نمایید.

در هنگام خرید دقت نمائید، اجناس به هیچ وجه پس یا تعویض نمی شود .

گارانتی کالا بر عهده شرکت سازنده کالا بوده و مجموعه رهپویان هیچ تعهدی در قبال آنها نخواهد داشت . ( کالا هایی که دارای گارانتی شرکتی هستند ، شرکت مربوطه پاسخگو خواهد بود . )

تمامی کارتریج های این مجموعه دارای یکسال یا 1300 برگ پرینت گارانتی بی قید و شرط است.

نحوه ارسال کالا

ارسال کالا به چند روش انجام خواهد پذیرفت.

برای تهران

1-      پیک اختصاصی رهپویان

2-      پیک شرکت های اینترنتی

برای شهرستان

1-      باربری

2-      تیپاکس

هزینه ارسال با مشتری خواهد بود.

هزینه مرجوعی با مجموعه رهپویان خواهد بود.

با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که خارج از اختیار باشد درچنین مواردی مشتریان گرامی می توانند در زمان تحویل کالا توسط ماموران  پست یا باربری نسبت به عودت مقداری از سفارش و یا کل سفارش اقدام نمایند.

شرایط عودت کارتریج :

1-      چاپ کم رنگ

2-      عدم چاپ تا 1300 برگ پرینت

3-      شکستگی بدنه کارتریج قبل از تحویل به مشتری

شرایط عودت برای کالاهای دیگر 

1-      بازکردن و تست در حضور مامور پست ، پیک ، باربری ، پتیپاکس

2-      عدم بازکردن و استفاده از کالا

 

در انتها لازم به ذکر است خدمات پس از فروش کالاها با شرکت های گارانتی کننده است و ماشین های اداری رهپویان هیچ مسئولیتی در قبال  خدمات پس از فروش کالاها ندارد.

 

محل شکایات

در صورتیکه در هر یک از مراحل از خرید، پیگیری، محصول خریداری شده و مواردی از این دست مشکلی بوجود آمد لطفاً از صفحه تماس با ما یا به آدرس ایمیل Info@begoldtoner.com و یا شماره های تماس ۸۸۸۳۳۷۶۵-۸۸۸۳۵۴۲۹ اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام گیرد.

برگشت به بالا

اطلاعیه مهم

 

 

به علت نوسان قیمت ، برای ثبت سفارش تماس گرفته شود .

02188833765

02188835429

در خارج از ساعات اداری با شماره زیر تماس بگیرید

09124599569